Вантажна шина Deestone SD433 295/80 R22.5 152M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Deestone SD433 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deestone SD433 295/80 R22.5 152M
Deestone SD433 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M PR16 | 13 422 грн. |
Deestone SD433 ведуча ведуча (295/80R22,5 152/148M) 395571 | 13 231 грн. |
Шина Deestone SD433 (провідна) 295/80 R22.5 152/148M PR16 | 14 768 грн. |