Вантажна шина Deestone SV401 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Deestone SV401 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deestone SV401 215/75 R17.5 135J
Deestone SV401 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J PR16 | 6 063 грн. |
Deestone SV401 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 6 047 грн. |
Deestone SV401 рульова (215/75R17,5 135/133J) 340252 | 5 977 грн. |
Шина Deestone SV401 (рульова) 215/75 R17.5 135/133J PR16 | 6 672 грн. |