Игровой коврик Defender Black XXL (50559)
Фото 4 |
Defender Black XXL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Black XXL
Усі ціни 21 →Коврик для мышки Defender XXL Black (50559) 50559 | 175 грн. |
Defender XXL (50559) Black | 169 грн. |
Defender XXL Black (50559) 50559 | 175 грн. |
Defender Ігрова поверхня Control (50559) 50559 | 259 грн. |
Defender Black XXL (50559) 50559 | 207 грн. |
ще 16 пропозицій
1 0 2 9 |
-Прошиті краї які не натирають руку.
-Великий розмір -Ціна -Не їздити поверхнею -Легко обслуговується -За цю ціну їх не може бути ferlux: користуюся Defender Black XXL більше року |
Дуже великий та топовий килимок! Великий, якісно прошитий край. Немає. *DEAD: користуюся Defender Black XXL менше місяця |
Хороша модель за невелику ціну Зручний, симпатичний Так як це мій перший килимок для миші, недоліків я не побачили користуюся Defender Black M менше місяця |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Модификації Defender Black XXL
Ціни на Defender Black XXL |
---|---|---|---|---|
Defender Black S | від 64 грн. | 2 пропозиції | ||
Defender Black M | від 131 грн. | 22 пропозиції | ||
Defender Black XXL | від 166 грн. | 21 пропозиція | ||
Defender Black Ultra | від 249 грн. | 16 пропозицій | ||
Defender Black Ultra XXL | від 417 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
1. Якісні як для своєї ціни прошиті краї, за годину експлуатації нічого не відпало та не порвалося, незважаючи на те, що активно вожу зап'ястком вліво-вправо краю ще не разу не натріли руку.
2. Полотно
Перевіряв чи їздити килимок на двох столах з різним покриттям, як висновок: не їздити.
Саме полотно досить добре допомагає відчувати мишу та делікатно переміщати курсор без якихось стрибків.
Хоча саме полотно чорне, за всю годину воно так і не вицвіло, досі має насичений колір після протирання вологою салфеткою.