Мишка
Defender Datum MM-285 (52285)
Фото 4 |
Defender Datum MM-285 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Datum MM-285
Усі ціни 33 →Мишка Defender Datum MM-285, бездротова, 3 кн. 1600 dpi, чорна | 175 грн. |
Мышь Defender Datum MM-285, черный 52285 | 175 грн. |
Defender Datum MM-285 Black (52285) 52285 | 159 грн. |
Defender Datum MM-285 Wireless Black (52285) 760703 | 259 грн. |
Мишка Defender Datum MM-285, бездротова, 3 кн. 1600 dpi, чорна (52285) | 188 грн. |
ще 20 пропозицій
Бездротова ведмедик чудова підключається по usb конектору сигнал відмінний і працює на великому відстані, кнопки і колесо працюють чудова без заїдань Довго працює від батарейок, добре лежить у руці Погано сковзати по поверхні Георгій Мельник : користуюся Defender Datum MM-285 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →