Defender Element HB-190
Defender Element HB-190 |
|
Порівняно недорога клавіатура, де передбачено все необхідне для швидкого і точного набору тексту. Мембранні кнопки використовують покращену конструкцію SoarUP. Такі кнопки підняті за рахунок натискної плунжерної втулки. Тепер простір між кнопками вдасться зручніше та ретельно чистити. Товщина кейборду зменшена до 21 мм, що робить модель більш сучасною та практичною. Мембранна клавіатура Defender Element HB-190 вміщує розкладку на 104 кнопки.
Якщо нахилу робочої поверхні виявиться недостатньо, можна використовувати розкладні ніжки. Нижня частина кейборду розширена, що дозволяє пальцям не зісковзувати з розкладки при натисканні клавіш з нижнього ряду. Верхній край пристрою має заглиблення, роблячи дизайн більш агресивним. Розкладка використовує подовжені клавіші Shift та дворядну кнопку Enter, що характерно для ігрових рішень. Тип підключення - класичний з'єднувальний шнур з роз'ємом USB Type A. Довжина дроту складає 1,5 м. Мембранний механізм кнопки відпрацьовує в середньому не менше 10 млн натискань. Спеціальна конструкція клавіш SoarUP імітує механічний пристрій. Такі кнопки натискаються більш чітко та приємно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Element HB-190
Усі ціни 41 →Клавіатура Defender (45192) Element HB-190 USB UKR | 199 грн. |
Клавиатура Defender Element HB-190 UA 45192 | 199 грн. |
Клавіатура дротова Defender Element HB-190 UKR USB Black | 239 грн. |
Defender Element HB-190 Black 45192 | 169 грн. |
Defender Element HB-190 USB (45190) STH0023058 | 449 грн. |
Придбав таку ж модель клавіатури в місцевому магазині за 105 грн, вважаю що ця серія товарів призначена для (купив убив і викинув) Дешевий. Клавіші натискаються грубо, іноді навіть заїдають. Дмитрий Карпов: користуюся Defender Element HB-190 менше місяця |