Defender Gryphon 750
Відео 8Фото 6 |
Defender Gryphon 750 |
|
Бюджетна закрита дротова ігрова гарнітура з дротовим підключенням. Вона навряд чи зможе здивувати ексклюзивним вишуканим дизайном, використанням преміальних оздоблювальних матеріалів або найчистішим аудиофильским звуком. Однак, цілком здатна задовольнити потреби економного геймера, якому потрібна проста і надійна гарнітура для озвучування ігрового оточення і підтримки голосового зв'язку в чаті.
Має міцну і невибагливу регульовану конструкцію, виготовлену з пластику. Здатна підбудовуватися під анатомічні особливості голови користувача. Оснащена великими і достатньо м'якими амбушурами, не створюють надмірного тиску на вуха, яке, як відомо, є основною причиною передчасного стомлення і дискомфорту. Ігрова гарнітура Defender HN-750 обладнана потужними 40-мм динамічним випромінювачами і всеспрямований мікрофон на рухомий дужці.
Невисоке імпедансний опір (32 Ом) дозволяє зберігати високий рівень гучності при підключенні до бюджетних аудиокодекам материнських плат початкового рівня. Для підключення до персонального комп'ютера або ноутбука є цілий односторонній двометровий кабель з двома прямими штекерами і роз'ємами 3-pin mini-Jack 3.5 мм. Швидке керування гучністю виконується колесом механічного регулятора, який знаходиться на невеликому пульті, вбудований безпосередньо в кабель.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Gryphon 750
Усі ціни 85 →Наушники с микрофоном Defender Gryphon 750 Black, 4-pin, кабель 2 м 63755 | 319 грн. |
Наушники Defender Gryphon 750 (Black) 63755 | 329 грн. |
Гарнитура Defender Gryphon HN-750 Black (63750) 63750 | 319 грн. |
Defender Навушники Defender Gryphon HN-750 Black (63750) 63750 | 255 грн. |
Навушники Defender Gryphon HN-750 Black (63750) 63750 | 255 грн. |
Унікальна пропозиція від Defender – стерео гарнітура HN-750 з регулятором гучності, чудовим звучанням і довгим шнуром! Чи Ви працюєте за комп'ютером, дивіться кіно або граєте в ігри – чотириметрового шнура Вам завжди буде достатньо. Крім того, ергономічний дизайн навушників і м'які амбушюри не дадуть голові втомитися від їх постійного використання.