Навушники
Defender Warhead G-390 (64038)
Фото 9 |
Defender Warhead G-390 2021 рікWarhead (ігрові) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Warhead G-390
Усі ціни 7 →Гарнитура игровая Defender Warhead G-390 (Black Blue) 64038 | 475 грн. |
Defender Warhead G-390 Black/Blue (64038) 64038 | 599 грн. |
Defender Warhead G-390 Black/Blue (64038) 64038 | 588 грн. |
Навушники Defender Warhead G-390 Black-Blue (4714033640381) | 475 грн. |
Навушники Defender Warhead G-390 Black-Blue (64038) | 682 грн. |
Навушники Defender Warhead G-390 Black-Blue (64038) | 825 грн. |
Навушники Defender Warhead G-390, Black/Blue, 2x3.5 мм, динаміки 40 мм, ре | 703 грн. |
Зон
22 грудня 2021, 13:51
Переходник #
На фото есть переходник с 1 штекера на два отверстия под штекер. Он идёт в комплекте или же нет?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →