Жорсткий диск Dell SAS 400-19716 600 ГБ
Відео 7 |
Dell 400-19716 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 400-19716
Ціни на Dell SAS 400-19716 |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 400-19716 600 ГБ | від 21 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 400-AJSC 600 ГБ AJSC | від 9 687 грн. | 19 пропозицій | ||
Dell SAS 400-BCNP 960 ГБ BCNP | від 72 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Dell SAS 400-AMPG 8 ТБ AMPG | від 13 640 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо