Жорсткий диск Dell SAS 10K 400-AJOWt 600 ГБ AJOWt
Товар застарів 11 885 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 600; Форм-фактор ("): 2.5; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
Dell 400-AJOWt 600 ГБ AEEB 600 ГБ AJOWt 600 ГБ AJPL 600 ГБ BEGI 600 ГБ BJSE 600 ГБ BJSL 600 ГБ 960 ГБ BJSM BEGI 1.2 ТБ 401-ABDE 1.2 ТБ ABDD 1.2 ТБ AJON 1.2 ТБ AJONd 1.2 ТБ AJONt 1.2 ТБ 1.2 ТБ AJOVt AJPI 1.2 ТБ ASHJ 1.2 ТБ AUQZ 1.2 ТБ AUTI 1.2 ТБ BBFD 1.2 ТБ BJRS 1.2 ТБ BJRW 1.2 ТБ BJTJ 1.2 ТБ BKPO 1.8 ТБ ARXC 2.4 ТБ ABHQ 2.4 ТБ ABHQ-1 2.4 ТБ ABHS 2.4 ТБ ABHS-2 2.4 ТБ 2.4 ТБ AUQX AUVR 2.4 ТБ AVEZ 2.4 ТБ BJRX 2.4 ТБ BKPR 2.4 ТБ BKPZ 4 ТБ BJRQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dell SAS 10K 400-AJOWt
Ціни на Dell SAS 10K 400-AJOWt |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI | від 19 446 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 10K 400-AJPI 1.2 ТБ AJPI | від 12 894 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR | від 17 640 грн. | 1 пропозиція |