Жорсткий диск Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 ТБ ATJL
Відео 5 | від 9 860 грн. Купити! Накопичувач на жорстких магнітних дисках DELL 1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 512ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись |
Dell 400-ATJL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 2.5" 400-ATJL
Ціни на Dell SAS 2.5" 400-ATJL |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 2.5" 400-AJRK 300 ГБ 400-AJRK | від 4 006 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AXTV 480 ГБ AXTV | від 11 120 грн. | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPP 600 ГБ 400-AJPP | від 10 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJSB 600 ГБ 400-AJSB | від 10 072 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATIQ 900 ГБ | від 14 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 ТБ AJPC | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 ТБ ATJL | від 9 860 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →