Жорсткий диск Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ
Dell 400-ATKJ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ
Усі ціни 22 →Жесткий диск для сервера Dell 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n (400-ATKJ) | 8 653 грн. |
Dell 3.5" SATA 2TB 7.2K 6Gbps 512n Hot-plug 14G (400-ATKJ) | 9 697 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Dell 400-ATKJ | 7 903 грн. |
Внутренний жесткий диск Dell 400-ATKJ | 7 829 грн. |
Dell 3.5" SATA 2TB 7.2K 6Gbps 512n Hot-plug 14G (400-ATKJ) | 9 697 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Dell SATA ATK 400-ATKJ
Ціни на Dell SATA ATK 400-ATKJ |
---|---|---|---|---|
Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ | від 7 464 грн. | 22 пропозиції | ||
Dell SATA ATK 400-ATKN 4 ТБ | від 10 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SATA ATK 400-ATKV 8 ТБ | від 19 800 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо