Жорсткий диск Dell SATA ATK 400-ATKN 4 ТБ
Dell 400-ATKN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SATA ATK 400-ATKN 4 ТБ
Dell 4TB 3,5" SATA 7,2k RPM (400ATKN) | 10 720 грн. |
Dell 4TB 3,5" SATA 7,2k RPM (400ATKN) | 10 988 грн. |
Dell 4TB 3,5" SATA 7,2k RPM (400ATKN) | 11 256 грн. |
Модификації Dell SATA ATK 400-ATKN
Ціни на Dell SATA ATK 400-ATKN |
---|---|---|---|---|
Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ | від 7 454 грн. | 22 пропозиції | ||
Dell SATA ATK 400-ATKN 4 ТБ | від 10 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SATA ATK 400-ATKV 8 ТБ | від 19 800 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →