Клавіатура
Dell Alienware AW510K
Відео 13Фото 5 |
Dell Alienware AW510K |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell Alienware AW510K
Усі ціни 8 →Dell Alienware AW510K (Lunar Light) 545-BBCH | 5 899 грн. |
DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US czarna (545-BBCL) | 6 355 грн. |
Dell Alienware AW510K (Lunar Light) | 6 370 грн. |
DELL Alienware AW510K Cherry MX Low-Profile Red US czarna (545-BBCL) | 6 510 грн. |
Dell Alienware AW510K (Dark Side of the Moon) 545-BBCL | 6 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →