Монітор Dell E2722H 27 " чорний
Відео 5Фото 6 |
Dell E2722H 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E2722H 27 " чорний
Усі ціни 10 →Монітор Dell 27" E2722H (210-BBRO) | 8 103 грн. |
РК монітор Dell E2722H (210-BBRO) 210-BBRO | 6 928 грн. |
Монiтор LCD 27" DELL E2722H D-Sub, DP, IPS (210-BBRO) | 6 919 грн. |
Монітор Dell E2722H (210BBRO) | 7 380 грн. |
Dell E2722H (210BBRO) | 7 560 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди