Монітор Dell P2423DE 23.8 " чорний (210-BDDW)
Відео 1Фото 22 |
Dell P2423DE 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell P2423DE 23.8 " чорний
Усі ціни 56 →Dell 23.8" P2423DE (210-BDDW) Silver 210-BDDW | 13 175 грн. |
Монітор 23.8" DELL P2423DE (210-BDDW) | 13 549 грн. |
Монитор DELL 23.8" P2423DE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 2560x1440, sRGB 99 | 13 175 грн. |
Монітор 23.8" DELL P2423DE (210-BDDW) 210-BDDW | 12 669 грн. |
Монитор Dell P2423DE (210-BDDW) | 13 045 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dell P2423DE
Ціни на Dell P2423DE |
---|---|---|---|---|
Dell P2423DE 23.8 " чорний | від 12 400 грн. | 56 пропозицій | ||
Dell P2723DE 27 " сріблястий | від 14 597 грн. | 46 пропозицій | ||
Dell P3223DE 31.5 " чорний | від 16 524 грн. | 40 пропозицій |