Монітор Dell S3222DGM 32 "
Відео 14Фото 8 |
Універсальний геймерський 32-дюймовий монітор з великим вигнутим тонкорамочним екраном роздільної здатності 2К (радіус вигину 1,8 м), хорошою передачею кольору, поліпшеною статичною контрастністю і поворотною ергономічною підставкою. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на вимогливих користувачів і кіберспортсменів. Крім високого дозволу 2560х1440 і хорошого охоплення, має якісну заводське калібрування, яка дозволяє використовувати монітор Dell S3222DGM для напівпрофесійної роботи з графікою і обробки фото/відео.
Буде корисний в задачах розробки ПЗ, 3D-моделюванні та проєктуванні інженерних рішень в CAD / CAE-системах. В основі конструкції цього пристрою використана повноцінна восьмибітна VA-матриця, яка забезпечує значну максимальну яскравість (350 кд/м2), підвищену статичну контрастність (3000:1) і має широкі кути огляду. Підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium і невисокий час відгуку матриці (4 мс GtG) забезпечують чіткість відображення динамічних сцен комп'ютерних ігор без мікролагів і артефактів зображення (розривів кадрів). А любителі кіно отримають максимум задоволення від перегляду новинок кінематографа в найвищій якості.
Купити Dell S3222DGM 32 "
Усі ціни 23 →Монітор Dell S3222DGM (210-AZZH) 210-AZZH | 15 860 грн. |
Монітор Dell Curved Gaming Monitor S3222DGM (210-AZZH) | 13 599 грн. |
Монітор DELL 31.5" S3222DGM VA Black Curved 2560x1440 (165 Гц) (210-AZZH) | 15 613 грн. |
Монітор Dell Curved Gaming Monitor S3222DGM (210-AZZH) Curved Gaming Monit | 15 555 грн. |
Монітор Dell S3222DGM (210-AZZH Consumer) 210-AZZH Consumer | 16 590 грн. |
Мій прожив всього 5 годин – пішли горизонтальні смуги. Завжди хотів саме Делл, але перше знайомство не склалося, а другого вже не хочеться. Домогтися нормальної передачі кольору не вдалося. Це важко пояснити, але кольори тут не кольору. Так ок, це ВА, але не настільки ж ступеня ... Червоний який завгодно, але не червоний, зелений і синій аналогічно, все або дуже тьмяне і похмуре, або вирвиочно-отруйне (якщо намагатися налаштовувати). З 5 годин життя монітора, години 3 я намагався добитися від нього хоч чогось у плані осудності квітів, безуспішно. Перекрутив уздовж і поперек як рідні налаштування, так і через панель Нвідіа, нуль на масу. Мій минулий монітор взагалі не монітор, а дешманський телевізор, і там теж все не ідеально, але за пару хвилин від нього можна домогтися осудної картинки чи то для ігор, фільмів, чи навіть читання. Годинник вдалося побігати в Метро, і тут я прозрів звичайно) Незважаючи на ублюдскую передачу кольору, ця герцовка і відгук ... відчуття на 11 з 10. А кінці він віддав у перегляді видосиків на ютубі) Вони є, напрочуд, і це чорний. Я в принципі вперше побачив на моніторі нормальний чорний колір і це круто. Ну і з фулл хд 60 герц (теж 32) перейти на 2к 165 ... швидкість матриці дуже сильно відчувається, хто б що не говорив. Якість збирання та матеріалів хороші, без питань. Відчувається солідно та добротно, зручно регулюється. Тяжкий зараза) Битих пікселів не знайшов, якихось засвітів теж не помітив. Дуже зухвало судити і рядити про те, що добре чи погано, особливо коли не можеш порівнювати з 100500 іншими моніторами. Тим не менш, прямо зараз у сусідній кімнаті стоїть старий ТФТ iiyama prolite plx486s-b0s, а відгук пишу зі старого ноута ХП 4340, ну обидва показують тупо краще ... весь час сидів або на дешмані, або на старі, і тут взяв ось це ось диво, дивлюся в нього, а воно ... не краще, як мінімум: (Можу і в чомусь помилятися і щось не розуміти, але все те що у мене було раніше, як мінімум, мало того що було або старим, або не придатним для відображення саме комп'ютерної динаміки (на тому ж телеку був найлютіший глоу), або на клас-другий нижче за цей, я завжди розумів що я бачу, і можна було щось підкрутити в разі чого, а тут, просто дивишся на картинку, а вона не картинка, я не розумію що я бачу, настільки сумно .. і це ніяк не коректується осудно.
Схиляюся до того, що просто не пощастило, і насправді цей монітор не має тих проблем, що я бачив. Прожити 5 годин це звичайно сильний результат, який наштовхує на думку, що і [censored]-колірно-передача (ублюдська) теж може бути пов'язана з якимось шлюбом. Намагатися якось передати це через камеру, гадаю, марно. Здав, чекаю вердикту сц, і міняти на такий же не хочеться вже... |
Геймерський вигнутий монітор
Монітор, що представляє лінійку Series S компанії Dell, - це злегка вигнута (радіус кривизни 1800R) ігрова модель середнього класу. Вона отримала 32-дюймовий екран з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів.
Ігровий потенціал Dell S3222DGM розкриває 165-герцова матриця з дійсно швидким відгуком (всього 2 мс від сірого до сірого) та низькою затримкою введення (за даними оглядачів Rtings, показник не перевищує 5 мс при максимальній частоті оновлення). Для виключення розривів кадрів запропоновано технологію AMD FreeSync Premium. А як бонус геймерам доступні такі опції, як Dark Stabilizer (підвищує видимість темних ділянок), таймер і відображення FPS.
Контрастне, насичене зображення
Монітор оснащений VA-матрицею, що характеризується чудовою контрастністю. Причому де-факто вона навіть вища за заявлений коефіцієнт 3000:1. Відповідно, на екрані глядач побачить глибокий чорний колір (у тому числі в затемненій кімнаті) з класною однорідністю темних і сірих відтінків. А модель можна сміливо рекомендувати для перегляду фільмів та серіалів.
Dell S3222DGM примітний гідним запасом яскравості (350 кд/м²) та непоганою кольоровою гамою, яка практично повністю покриває простір sRGB. Передача кольорів «з коробки» трохи перенасичена, але загальне враження не псує, плюс ситуацію нескладно підкоригувати, «погравшись» з налаштуваннями. Як і у більшості VA-матриць, кути огляду невеликі, але вигнуті екрани - це спочатку не найкращий вибір для компанії і сидіти за ними краще прямо по центру.
Підсвічування та регулювання висоти
Монітор не похвалюється хабами або динаміками, зате підставка крім кута нахилу дозволяє змінювати позицію екрана по висоті в діапазоні 10 см. Як фішка виступає підсвічування, що відключається на нижній грані дисплея. Вона передбачає лише синє свічення, але виглядає досить приємно і в темряві покращує видимість предметів на робочому столі.
Якщо цікавить 32-дюймовий монітор для ігор і фільмів, то Dell S3222DGM точно варто придивитися. Але слід враховувати, що частота 165 Гц досягається лише при підключенні через DisplayPort.
Модификації Dell S3222DGM
Ціни на Dell S3222DGM |
---|---|---|---|---|
Dell S2722DGM 27 " | від 10 000 грн. | 70 пропозицій | ||
Dell S3222DGM 32 " | від 13 599 грн. | 25 пропозицій |