Жорсткий диск Dell SAS ATJ 400-ATJM 1.2 ТБ
Dell 400-ATJM 1.2 ТБ2 ТБ ATJX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS ATJ 400-ATJM 1.2 ТБ
Усі ціни 7 →Dell 1,2TB 10K rpm SAS 512n 2,5" Hot-plug 3,5" HYB (400-ATJM) | 9 840 грн. |
Dell 1,2TB 10K rpm SAS 512n 2,5" Hot-plug 3,5" HYB (400-ATJM) | 10 086 грн. |
Dell 1,2TB 10K rpm SAS 512n 2,5" Hot-plug 3,5" HYB (400-ATJM) | 10 332 грн. |
Dell 400-ATJM 99-00015937 | 10 199 грн. |
Жорсткий диск 1.2TB DELL EMC SAS 10K (400-ATJM) | 11 937 грн. |
Dell #Dell 1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 3.5in Hot-Plug (400ATJM) | 9 758 грн. |
Dell #Dell 1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 3.5in Hot-Plug (400ATJM) | 9 996 грн. |
Модификації Dell SAS ATJ 400-ATJM
Ціни на Dell SAS ATJ 400-ATJM |
---|---|---|---|---|
Dell SAS ATJ 400-ATJM 1.2 ТБ | від 9 758 грн. | 7 пропозицій | ||
Dell SAS ATJ 400-ATJX 2 ТБ ATJX | від 10 680 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо