Монітор Dell U3421WE 34 "
Відео 9Фото 12 |
Закрити
Шапка
Dell U3421WE 34 "
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell U3421WE 34 "
Усі ціни 6 →Dell U3421WE (210-AXQL) 210-AXQL | 38 500 грн. |
Монітор Dell U3421WE 34,1" (210AXQL) | 41 369 грн. Під замовлення Див. умови |
Dell U3421WE 34,1" (210AXQL) | 40 360 грн. Під замовлення Див. умови |
Dell U3421WE 34,1" (210AXQL) | 41 369 грн. Під замовлення Див. умови |
Dell U3421WE 34,1" (210AXQL) | 42 378 грн. Під замовлення Див. умови |
Dell Монітор LCD 34" U3421WE 210-AXQLВигнутий 34-дюймовий монітор WQHD з ефектом присутності з широким колірним охопленням і широкими можливостями підключення, вк... щелючаючи RJ45, USB-C і порти швидкого доступу на передній панелі. Onekit.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 38 089 грн. |
Серія Dell Series U (преміум)Порівняти в таблиці →
від 15 950 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 21 999 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 17 574 грн.
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки
від 23 000 грн.
для графіки, 30 ", 2560x1600 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 32 350 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 10 401 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 14 119 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 8 303 грн.
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
від 59 189 грн.
для графіки, 40 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки
від 11 120 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
від 29 999 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, HDR
від 10 999 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, mini DisplayPort, USB 3.1
від 40 990 грн.
для графіки, 42.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки
від 13 178 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, TÜV Rheinland
від 70 223 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, HDR, CalMAN Verified
від 26 122 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
від 11 324 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель
від 44 900 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, HDR, TÜV Rheinland
від 47 999 грн.
для графіки, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
АксесуариВсі аксесуари для Dell U3421WE →
Відеоогляди
Dell U3421WE UltraSharp Curved Monitor, 34.14 Inch Ultrawide Monitor WQHD with 1 Year Dell Warranty
29 липня 20231 366 переглядів
|| Dell U3421WE stock available||Price ₹ 33000 #gaming #pcgaming #tech
18 липня 20231 382 перегляда
Dell Curved Monitor | U3421WE | UltraSharp | 34"Inch | Ultrawide | Platinum Silver | 1 Year Warranty
2 листопада 2023325 переглядів
Dell U3421WE UltraSharp Curved Monitor, 34.14 Inch Ultrawide 4K Monitor Available for Best Price
13 серпня 2023920 переглядів
Better Productivity with 34" Ultrawide Monitor // DELL U3421WE
26 лютого 202182 663 перегляда
The Best 2021 Ultrawide? Dell UltraSharp U3421WE // Unboxing & Full Review
24 березня 2021211 614 переглядів
รีวิว จอคอม Dell UltraWide Monitor 34 นิ้ว จอโค้ง รุ่น U3421WE
13 червня 202127 057 переглядів
Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub Monitor: U3421WE
6 жовтня 202095 127 переглядів
Dell UltraSharp 34 Curved USB C Hub Monitor U3421WE 1 - sklep komputerowy OLMAR IT
10 грудня 2022110 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 35 315 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки
від 31 283 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 43 720 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 33 190 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, HDR
від 19 171 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 31 500 грн.
34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 26 660 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 35 459 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 31 032 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 27 224 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки
від 29 971 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 34 059 грн.
для графіки, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, сабвуфер, HDR