Моторне мастило Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 5 л (28236316)
Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delphi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delphi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 5 л
Масло 5W40 Delphi Prestige Super Plus C3 (5L) (Renault RN0700/0710/VW 502. | 1 473 грн. |
Олива моторна синтетична DELPHI PRESTIGE SUPER PLUS C3 5W-40, 5л 28236316 | 1 414 грн. |
DELPHI 28236316 | 1 399 грн. |
Моторна олія Delphi 28236316 | 1 876 грн. |
Моторна олива Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 5 л (Renault RN0700/0710 | 1 509 грн. |
Модификації Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40
Ціни на Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 1 л | від 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Delphi Prestige Super Plus C3 5W-40 5 л | від 1 399 грн. | 5 пропозицій |