Моторне мастило Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 5 л (28236325)
Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delphi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delphi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 5 л
Масло 5W30 Delphi Prestige Super Plus C4 (5L) (Renault RN0720/MB 229.51/MB | 1 680 грн. |
Олива моторна синтетична DELPHI PRESTIGE SUPER PLUS C4 5W-30, 5л 28236325 | 1 599 грн. |
DELPHI 28236325 | 1 596 грн. |
Моторне масло Delphi 28236325 000989910213AHFE, 000989860613AAEE, 00098986 | 2 112 грн. |
Моторна олива Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 5 л (Renault RN0720/MB 2 | 1 702 грн. |
Модификації Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30
Ціни на Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 1 л | від 359 грн. | 5 пропозицій | ||
Delphi Prestige Super Plus C4 5W-30 5 л | від 1 596 грн. | 5 пропозицій |