Газовий котел Demrad Atron H 24 24 кВт
Відео 5Фото 2 |
Настінний двоконтурний котел Demrad Atron H 24 — відносно недорога, але водночас сучасна техніка для опалення приміщень і приготування гарячої води. Корисна потужність установки становить 24 кВт, що в цілому дає змогу використовувати її на площі аж до 180 м2. Продуктивність котла в режимі приготування гарячої води становить 8 літрів за хвилину, у конструкції першопочатково присутній необхідний циркуляційний насос. Модель відрізняється дуже високим ККД — на рівні 93%, а вбудовані системи захисту забезпечують автоматичне вимкнення пристроїв у разі падіння тиску газу, відсутності тяги чи згасання полум'я.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Demrad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Demrad.
Купити Demrad Atron H 24 24 кВт
Газовий котел Demrad ATRON Н 24 (турбо) Atron H-24 | 22 500 грн. |
Газовий котел Demrad Atron H-24 | 19 300 грн. |
Газовий котел Demrad Atron H-24 + Коаксіальний комплект | 28 224 грн. |
5 0 0 2 |
Маю три квартири. Дві одиночки та двійця. Більше 4-ох років котли працюють як часи. Жодного разу ревізію котла не робив. Дуже задоволень. Маю ще будинок, там стояв підлоговий котел Житимирський. До війни планував купити Демір докум для дому. Зараз планую замовити та встановити. Усі Гадаю що більшість коментарів залишили можливі конкуренти,які не мали досвіду в користуванні цим котлом Сергей Бортник: користуюся Demrad Atron H 24 більше року |
Небачу При роботі в літньому режимі постійно працює насос ганяючи воду по батареях користуюся Demrad Atron H 24 більше року |
Розчарований котлом та сервісною службою! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Спочатку працював добре, але через 2,5-3 місяці сам почав вимикатися і через кілька секунд включатися. І з гарячою водою проблема, пальник періодично гасне без будь-яких на те причин і вода продовжує йти, тільки вже холодна. Сервіс відмовився надавати гарантійне обслуговування, т.к. котел встановлений у м.Макіївці. Але перший пуск вони здійснили (грудень 2017) і грошей за це взяли, взявши на себе зобов'язання гарантійного обслуговування на 12 місяців. користуюся Demrad Atron H 24 кілька місяців |
Модификації Demrad Atron H 24
Ціни на Demrad Atron H 24 |
---|---|---|---|---|
Demrad Atron H 24 24 кВт | від 19 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Demrad Atron H 28 28 кВт | від 21 900 грн. | 1 пропозиція |