Бокс Desna-Auto Boks 480
Desna-Auto Boks 480 320 л480 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Desna-Auto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Desna-Auto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Desna-Auto Boks 480
Бокс Desna-Auto 480л. сірий | 7 700 грн. |
Desna-Auto 480л. Чорний глянець правосторонне відкривання | 9 000 грн. |
Бокси Desna-Auto 480л. чорні | 7 700 грн. |
Desna-Auto 480л. Чорний глянець двостороннє відкривання | 9 500 грн. |
Бокси Desna-Auto 480л. чорні двостороннє відкривання | 8 200 грн. |
Колірні варіанти:
- Сірий
- Чорний
Модификації Desna-Auto Boks 480
Ціни на Desna-Auto Boks 480 |
---|---|---|---|---|
Desna-Auto Boks 320 | від 5 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Desna-Auto Boks 480 | від 7 700 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →