Рюкзак Deuter AirLite 20 SL 20 л
Фото 3 |
Deuter AirLite 20 SL 20 л26 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter AirLite 20 SL 20 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter AirLite SL 20 л 4420215 3217 | 4 800 грн. |
Рюкзак Deuter Airlite 20L SL Petrol Mint 4420215 3217 | 4 800 грн. |
Рюкзак Deuter AirLite 20 SL колір 3217 petrol-mint 4420215 3217 | 4 800 грн. |
Рюкзак Deuter AirLite 20 SL Petrol-Mint | 4 560 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter AirLite 20 SL Petrol - Mint (44202153217) 442021 | 4 800 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter AirLite 20 SL:
- Світловідбиваюча петля
- Опис моделі вказано за 2015 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Модификації Deuter AirLite 20 SL
Ціни на Deuter AirLite 20 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter AirLite 20 SL 20 л | від 4 560 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter AirLite 26 SL 26 л | від 5 160 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →