Спальний мішок Deuter Astro 550 (3711417)
Deuter Astro 550 |
|
Виконаний в червоному кольорі спальник-кокон авторитетного виробника Deuter можна віднести до преміальних унісекс-рішень. Модель має трекінгове призначення, оскільки поєднує невелику вагу (1.27 кг) з високими теплоізоляційними властивостями. За останні головним чином відповідає натуральний утеплювач з гусячого пуху. З ним безтурботний нічліг туристам-чоловікам повинен бути забезпечений при зниженні температури повітря до 0 °C, а жінкам-до + 5 °C.
А в екстрених ситуаціях спальний мішок Deuter Astro 550 здатний зберегти здоров'я туристів при серйозних похолоданнях аж до -22 °C. підвищити теплоізоляцію повинен добре затягується капюшон, утеплений комір і спеціальний теплий валик уздовж блискавки. Зовні виріб покритий поліестеровим матеріалом, а всередині є нейлонова підкладка, що характеризується легкістю і приємними тактильними відчуттями. Довжина спального місця досягає 205 см, а ширина від стандартних 75 см у плечей зменшується до 50 см у ніг. До інших фішок спального мішка відноситься наявність внутрішньої кишені і петельок для сушіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Astro 550
Усі ціни 10 →Спальный мешок Deuter Astro 550 L 3711517 5000 1 | 11 480 грн. |
Спальник Deuter Astro 550 L (500) cranberry левый 3711517 5000 1 | 11 480 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 550 L колір 500 cranberry лівий 3711517 5000 1 | 11 480 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro 550 L Cranberry лівий 220см (3711517 5 | 11 480 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 550 (L, cranberry, лівий) 3711517 5000 1 | 11 480 грн. |