Спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 EL (3713023-8505)
Відео 2Фото 5 |
Deuter Astro Pro 1000 EL 204x70 см, t -11 °C219x75 см, t -11 °C |
|
У фірмовій лінійці Deuter спальник-кокон належить до флагманським рішенням. Преміальний статус моделі обумовлений застосуванням пухового утеплювача високої якості, сертифікованої за стандартом RDS. Як результат, тут поєднується відносно невелика вага (1.75 кг) і можливість використання в зимову погоду, у тому числі в складних і тривалих походах або навіть гірських експедиціях. В підтвердження цьому спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 L повинен подбати про комфортний нічліг навіть при серйозних негативних температурах повітря: відповідно до -12 °C для жінок, і до -20 °C — для чоловіків.
Слід враховувати, що спальник передбачає подовжену і збільшену ширину конструкцію (розміри 220x93x62 см), у зв'язку з чим він підійде туристам з широкими плечима і зростанням до 2 метрів. Підвищення теплоізоляційних властивостей моделі сприяє наявність теплового валика і коміра, а також якісний анатомічний капюшон з 7 внутрішніми камерами, які не дозволять гусячого пуху збитися в одному місці. До інших особливостей відноситься внутрішній кишені, петлі для сушіння і захист від закушування. Пропонується кокон в комплекті з компресійним мішком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Astro Pro 1000 EL
Спальник Deuter Astro Pro 1000 EL (8505) turmeric-redwood левый 3713023 85 | 26 720 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 EL колір 8505 turmeric-redwood лівий | 26 720 грн. |
Спальник DEUTER Astro Pro 1000 (EL 8505 turmeric-redwood лівий) 3713023 85 | 26 720 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 1000 EL L лівий Yellow (1052-3713023 8505 1) | 26 720 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 1000 EL лівий (turmeric-redwood) / Розмір XXL, 2 | 26 720 грн. |
Модификації Deuter Astro Pro 1000 EL
Ціни на Deuter Astro Pro 1000 EL |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro Pro 1000 | від 20 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Deuter Astro Pro 1000 EL | від 26 720 грн. | 5 пропозицій |