Сумка дорожня Deuter Aviant Duffel 35
Відео 1Фото 12 |
Deuter Aviant Duffel 35 35 л50 л |
|
Чохол для зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Duffel 35
Сумка Deuter Aviant Duffel 35 колір 5543 maron-aubergine 3520020 5543 | 3 200 грн. |
Сумка Deuter Aviant Duffel 35 maron-aubergine | 2 980 грн. |
Дорожня сумка Deuter Aviant Duffel 35 Maron - Aubergine (3520020 5543) 352 | 3 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Duffel 35
Ціни на Deuter Aviant Duffel 35 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Duffel 35 | від 2 980 грн. | 3 пропозиції | ||
Deuter Aviant Duffel 50 | від 4 040 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →