Рюкзак Deuter Futura 26 2019 26 л
Відео 1Фото 8 |
Deuter Futura 26 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 26 2019 26 л
Усі ціни 32 →Рюкзак Deuter Futura 26л (3400318 3318) 3400318 3318 | 6 440 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 колір 3318 arctic-denim 3400318 3318 | 6 440 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 (lapis-midnight) 3400318 1315 | 6 440 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 26 Lapis - Midnight (3400318 1315) 340031 | 6 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34234-4206 - 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 34234-3033 - 2014 рік, синій колір
- Артикул 34231-4221 - 2013 рік, графітовий колір
- Артикул 34231-3033 - 2013 рік, синій колір
- Артикул 34231-5605 - 2012 рік, червоний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →