Рюкзак Deuter Futura 26 SL 26 л (3400418)
Відео 1Фото 9 |
Deuter Futura 26 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 26 SL 26 л
Усі ціни 64 →Рюкзак Deuter Futura 26 SL 26 л 3400418 3325 | 6 040 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 SL 26л (3400418 3325) 3400418 3325 | 6 040 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 SL колір 3325 petrol-arctic 3400418 3325 | 6 040 грн. |
Рюкзак Deuter Futura SL 26 ruby-maron | 6 040 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 SL ruby-maron 34004185558 | 6 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34234-4206 - 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 34234-3033 - 2014 рік, синій колір
- Артикул 34231-4221 - 2013 рік, графітовий колір
- Артикул 34231-3033 - 2013 рік, синій колір
- Артикул 34231-5605 - 2012 рік, червоний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →