Рюкзак Deuter Futura 28 2019 28 л
Відео 1Фото 8 |
Deuter Futura 28 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 28 2019 28 л
Усі ціни 49 →Рюкзак Deuter Futura 28 л 3400518 6205 | 6 000 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 28л (3400518 3388) 3400518 3388 | 6 000 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 28 колір 3388 denim-arctic 3400518 3388 | 6 000 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 28 Clay - Ivy (3400518 6205) 34005186205 | 6 000 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 28 (azure-steel) 3400518 1314 | 6 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34214-4700 - 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 34214-3303 - 2014 рік, синій колір
- Артикул 34214-5520 - 2014 рік, червоний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →