Рюкзак Deuter Futura 34 EL 2018 34 л (3400918)
Відео 2Фото 4 |
Deuter Futura 34 EL 2018 30 л34 л |
|
Подовжена модель рюкзака для людей зростом вище 190 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 34 EL 2018 34 л
Усі ціни 22 →Рюкзак Deuter Futura 34 EL 34 л 3400918 3318 | 7 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 34 EL 34л (3400918 3318) 3400918 3318 | 7 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 34 EL колір 3318 arctic-denim 3400918 3318 | 7 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 34 EL arctic-denim | 7 190 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 34 EL Black (34009187000) 34009187000 | 7 560 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deuter Futura 34 EL 2018
Ціни на Deuter Futura 34 EL 2018 |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 30 2018 30 л | від 6 620 грн. | 62 пропозиції | ||
Deuter Futura 34 EL 2018 34 л | від 7 190 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →