Рюкзак Deuter Futura 35 EL 35 л
Deuter Futura 35 EL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 35 EL 35 л
Усі ціни 12 →Комплект Рюкзак Deuter Futura 35 EL + Питьевая система Streamer 3л 33244 7 | 5 684 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 35 EL 33244 7410 | 4 950 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 35 EL колір 7410 black-granite 33244 7410 | 4 950 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 35 EL black-granite | 6 270 грн. |
Рюкзак Deuter Futura EL, 35 л, black-granite 332447410 | 6 600 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Futura 35 EL:
- Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 33244-7410 — 2014 рік, чорний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →