Рюкзак Deuter Guide Lite 24 24 л
Фото 5 |
Deuter Guide Lite 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Guide Lite 24:
- Опис моделі вказано за сезон 2012. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 33551-3033 — 2012 рік, синій колір
Модификації Deuter Guide Lite 24
Ціни на Deuter Guide Lite 24 |
---|---|---|---|---|
Deuter Guide Lite 24 24 л | від 4 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Deuter Guide Lite 32 32 л 2013 | від 5 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Deuter Guide Lite 32 2019 32 л 2019 | від 4 760 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →