Рюкзак Deuter OnTop ABS 20 2015 20 л
Фото 4 |
Deuter OnTop ABS 20 2015 20 л30 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter OnTop ABS 20 2015 20 л
Усі ціни 8 →Рюкзак Deuter On Top 20л 3310115 7251 | 46 000 грн. |
Рюкзак Deuter On Top 20л (3310115 7251) 3310115 7251 | 9 200 грн. |
Рюкзак Deuter On Top ABS 20 колір 7251 black-kiwi 3310115 7251 | 27 600 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter On Top ABS 20 Black - kiwi (33101157251) 3310115 | 46 000 грн. |
Рюкзак Deuter On Top ABS 20 (black-kiwi) 3310115 7251 | 9 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter OnTop ABS 20 2015:
- Система подушок безпеки ABS - бокові подушки об'ємом 170 літрів розкриваються за кілька секунд і тримають спортсмена на поверхні лавини
- Опис моделі вказано за 2015 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 3310115-7251 — 2015 рік, чорний колір
Модификації Deuter OnTop ABS 20 2015
Ціни на Deuter OnTop ABS 20 2015 |
---|---|---|---|---|
Deuter OnTop ABS 20 2015 20 л | від 9 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Deuter OnTop ABS 30 2015 30 л | від 17 192 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →