Рюкзак Deuter Quantum 60+10 SL 70 л
Відео 2Фото 5 |
Deuter Quantum 60+10 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Quantum 60+10 SL 70 л
Усі ціни 6 →Рюкзак Deuter Quantum 60+10 SL (3510315 7321) 3510315 7321 | 10 520 грн. |
Рюкзак Deuter Quantum 60+10 SL колір 7321 black-turquoise 3510315 7321 | 10 520 грн. |
Рюкзак Deuter Quantum 60+10 SL (black-turquoise) 3510315 7321 | 10 520 грн. |
Рюкзак Deuter Quantum 60+10 SL (1052-3510315 7321) | 10 520 грн. |
Рюкзак Deuter Quantum 60 + 10 SL колір 7321 black-turquoise / Розмір 70л ( | 10 520 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Quantum 60+10 SL:
- Знімний рюкзак в комплекті
- Опис моделі вказано за 2015 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
РекомендуємоПорівняти в таблиці →