Спальний мішок Deuter Starlight 2019
Фото 4 |
Deuter Starlight 2019 |
|
Регулювання довжини спальника з допомогою подовжувача на блискавці з боку ніг.
Розрахований на зріст до 170 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Starlight 2019
Усі ціни 19 →Спальный мешок Deuter Starlight левый 3720121 5338 1 | 4 120 грн. |
Спальник Deuter Starlight (1359) reef-slateblue левый 3720121 1359 1 | 4 120 грн. |
Спальний мішок Deuter Starlight колір 1359 reef-slateblue 3720121 1359 1 | 4 120 грн. |
Спальний мішок дитячий Deuter Starlight Currant-Slateblue лівий 160-190см | 4 120 грн. |
Спальний мішок Deuter Starlight (maron-navy, лівий) 3720119 5322 1 | 3 520 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →