Рюкзак Deuter Trans Alpine 32 EL 32 л (33203)
Deuter Trans Alpine 32 EL |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trans Alpine 32 EL 32 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Trans Alpine 32 EL 3205917 4701 | 6 200 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 32L EL Graphite Black 3205917 4701 | 6 200 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 32 EL колір 4701 graphite-black 3205917 4701 | 6 200 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 32 EL graphite-black | 5 890 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine EL, 32 л, graphite-black 32059174701 | 6 200 грн. |
ще 7 пропозицій
Сезонність:
- Артикул 32263-7251 — 2014 рік, зелений колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →