Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 24 SL 24 л (32253)
Deuter Trans Alpine Pro 24 SL |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trans Alpine Pro 24 SL 24 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Alpine PRO 24 SL 32253 3217 | 5 400 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine PRO 24L SL Petrol Mint 32253 3217 | 5 400 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine PRO 24 SL колір 3217 petrol-mint 32253 3217 | 5 400 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 24 SL petrol-mint | 6 840 грн. |
Спортивний рюкзак Deuter Trans Alpine PRO 24 SL Petrol - mint (322533217) | 5 400 грн. |
ще 7 пропозицій
Сезонність:
- Артикул 32253-7321 — 2014 рік, синій колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →