Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 2021 28 л
Відео 1Фото 14 |
Deuter Trans Alpine Pro 28 2021 |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trans Alpine Pro 28 2021 28 л
Усі ціни 32 →Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 л clay-marine 3201121 6314 | 9 080 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 (6314) clay-marine 3201121 6314 | 9 080 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 колір 6314 clay-marine 3201121 6314 | 9 080 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 clay-marine | 9 080 грн. |
Спортивний рюкзак Deuter Trans Alpine Pro 28 Black-Graphite (3201121 7403) | 9 640 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 32263-7251 - 2014 рік, зелений колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →