Терморегулятор Devi Devireg 330 (140F1072)
Devi Devireg 330 |
|
Клас захисту: IP20.
Може поставлятися з різними типами датчиків температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devi Devireg 330
Усі ціни 23 →Терморегулятор електронний Devi Devireg 330, ( 5+45С), датчик на проводі 3 | 4 375 грн. |
DEVI Devireg 330 (140F1070) | 3 255 грн. |
DEVI Devireg 330 (140F1072) | 4 375 грн. |
Devi Devi DEVIreg 330 140F1072 | 4 375 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →