Терморегулятор Devi DEVIreg 532
Devi DEVIreg 532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devi DEVIreg 532
Усі ціни 10 →DEVIreg 532 з датчиками підлоги та повітря механічний терморегулятор | 3 182 грн. |
DEVI Devireg 532 | 3 535 грн. |
Devi DEVIreg 532 з датчиками підлоги та повітря механічний терморегулятор | 3 182 грн. |
Терморегулятор DEVI Devireg 532 з датчиком підлоги та повітря 140F1037 | 3 535 грн. |
Терморегулятор електронний Devi DEVIreg 532 140F1037 | 4 375 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості терморегулятора Devi DEVIreg 532:
- Клас захисту — IP31
РекомендуємоПорівняти в таблиці →