Змішувач Devit Country 16177125P
Devit Country 16177125P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Country 16177125P
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини Devit Country 16177125P | 2 750 грн. |
Змішувач для раковини Devit Country (колір - хром) 16177125P 16177125P | 4 725 грн. |
Devit Devit Country 16177125P 456438 | 2 144 грн. |
Змішувач для раковини DEVIT COUNTRY (16177125P) 16177125P | 1 949 грн. |
Смеситель для раковины Devit Country 16177125P 200151 | 1 949 грн. |
ще 7 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 16177125P — з донним клапаном
- арт. 16177125 — без донного клапана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →