Унітаз Devit Country 2.0 3020125
Відео 1Фото 2 |
Devit Country 2.0 3020125 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Country 2.0 3020125
Унітаз підвісний Devit COUNTRY 2.0 3020125 з сидінням Soft Close | 8 500 грн. |
Унитаз подвесной Devit COUNTRY 2.0 3020125 с сиденьям Soft Close | 8 500 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT Country 2.0 безободковий з сидінням Soft Close Quic | 8 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →