Тумба під умивальник Devit Fly 60 0020120W
Відео 3Фото 12 |
Devit Fly 60 0020120W |
|
Всередині тумби є додатковий висувний ящик.
Тумба може продаватися без умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fly 60 0020120W
Усі ціни 26 →Тумба з умивальником Devit Fly new 60 см білий глянець 0020120W | 15 159 грн. |
Тумба підвісна з раковиною Devit Fly new 64 см (0020120W) 0020120W | 15 459 грн. |
Тумба з раковиною Devit Fly 640 x 500 x 510 мм 0020120G | 17 829 грн. |
Тумба із умивальником DEVIT Fly NEW 64x51x50см підвісна біла 0020120W | 15 459 грн. |
Devit Devit Fly 0020120W 421877 | 15 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →