Тумба під умивальник Devit Fresh 60 088727O
Фото 6 |
Devit Fresh 60 088727O |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fresh 60 088727O
Усі ціни 7 →Тумба підвісна Devit Fresh 60 см 0815560W з умивальником | 11 550 грн. |
Тумба DEVIT FRESH 60 з білими ручками, з овальною раковиною, 088721W 08872 | 17 919 грн. |
Тумба підвісна Devit Fresh 60 см білий 088721W з раковиною | 17 919 грн. |
Тумба підвісна Devit Fresh 60 см бежевий 088724V з раковиною | 19 009 грн. |
Тумба підвісна Devit Fresh 60 см дуб 088727O з раковиною | 18 259 грн. |
Тумба DEVIT FRESH 60 ванільна, з чорними ручками та білою 088724V | 19 009 грн. |
Тумба DEVIT FRESH 60 колір дуб з чорними ручками та 088727O | 18 259 грн. |
Модификації Devit Fresh 60 088727O
Ціни на Devit Fresh 60 088727O |
---|---|---|---|---|
Devit Fresh 60 088727O | від 11 550 грн. | 7 пропозицій | ||
Devit Fresh 80 088734O | від 19 159 грн. | 29 пропозицій | ||
Devit Fresh 100 088741O | від 21 949 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →