Змішувач Devit Giran 16190128P
Devit Giran 16190128P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Giran 16190128P
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини Devit Giran 16190128P | 1 999 грн. |
Змішувач для раковини Devit Giran (колір - хром), з донним клапаном 161901 | 3 318 грн. |
Devit Devit Giran 16190128P 456428 | 1 689 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Giran хром латунь з донним кл | 1 973 грн. |
Смеситель для раковины Devit Giran 16190128P 199944 | 1 689 грн. |
ще 10 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 16190128P — з донним клапаном
- арт. 16190128 — без донного клапана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →