Змішувач Devit Laguna 8411X110
Відео 1Фото 3 |
Devit Laguna 8411X110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Laguna 8411X110
Усі ціни 26 →Змішувач для раковини прихованого монтажу Devit Laguna чорний матовий 8411 | 4 919 грн. |
Змішувач для раковини Devit Laguna хром 8411X110 | 5 557 грн. |
Devit Devit Laguna 8411X110B 456486 | 4 919 грн. |
Смеситель скрытого монтажа для раковины Devit Laguna 8411X110 199877 | 5 557 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу DEVIT LAGUNA чорний матовий (841 | 6 550 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →