Змішувач Devit Laguna 84125110
Відео 1Фото 2 |
Devit Laguna 84125110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Laguna 84125110
Усі ціни 22 →Змішувач для ванни Devit Laguna чорний матовий 84125110B з душовим набором | 7 297 грн. |
Змішувач для ванни Devit Laguna хром 84125110 з душовим набором. | 9 269 грн. |
Devit Devit Laguna 84125110 456321 | 9 459 грн. |
Змішувач для ванни DEVIT LAGUNA (84125110) 84125110 | 9 459 грн. |
Смеситель для ванны Devit Laguna 84125110, настенный, с душевым набором 20 | 9 269 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →