Умивальник Devit Quadra 1512132 500 мм
Відео 1Фото 2 |
Devit Quadra 1512132 |
|
Тонкостінний умивальник з монтажем на стільницю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 1512132 500 мм
Усі ціни 12 →Раковина на стільницю Devit Quadra 50 см 1512132 | 4 599 грн. |
Раковина накладна на стільницю, тонкостінна Devit Allround 35 х 50 х h14 с | 7 239 грн. |
Devit Devit Quadra 1512132 328139 | 4 599 грн. |
Умивальник накладний DEVIT QUADRA 500x350x140мм прямокутний білий 1512132 | 4 599 грн. |
Раковина DEVIT Quadra (1512132) 200816 | 4 599 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →