Лазерний нівелір DeWALT DCE089D1R
Відео 4Фото 5 |
DeWALT DCE089D1R кейс, акумулятор (12 В)кейс, батареї AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCE089D1R
Усі ціни 8 →DeWALT DCE089D1R | 26 999 грн. |
Лазерний нівелір DeWalt DCE089D1R | 22 999 грн. |
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE089D1R (DCE089D1R) | 26 999 грн. |
Лазерний нівелір DeWALT DCE089D1R (10.8 В, 2 А*год, 50 м) | 22 999 грн. |
Рівень лазерний лінійний DeWALT DCE089D1R | 22 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель DCE089D1R — в комплекті фірмовий акумулятор (Li-Ion, 10.8, 2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Модель DCE089LR — в комплекті адаптер для батарей, батареї (4 AA) і кейс
- Модель DCE089NR — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
Модификації DeWALT DCE089D1R
Ціни на DeWALT DCE089D1R |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCE089D1R | від 22 999 грн. | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCE089LR | від 15 049 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →