Лоток DeWALT DWST1-71228
DeWALT DWST1-71228 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWST1-71228
Усі ціни 12 →Ящик інструментальний TSTAK DeWALT DWST1-71228 | 1 686 грн. |
DeWALT DWST1-71228 | 1 685 грн. |
Ящик для инструмента DeWalt (DWST1-71228) | 1 686 грн. |
Ящик інструментальний TSTAK DeWALT DWST1-71228 | 1 686 грн. |
Ящик для інструментів DeWALT TSTAK открытый, 440х320x275 мм (DWST1-71228) | 1 833 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →